HiKoki UC18YSL3 gyorstöltő + 2 db BSL36A18X MULTI VOLT Li-ion akkumulátor, 36V, 2.5 Ah = 18V, 5.0Ah
Egységár (csomag):
Cikkszám:
UC18YSL3WHZ
Márka:
HiKoki
Leírás
A csomag tartalma:
  • 2 db BSL36A18X MULTI VOLT Li-ion akkumulátor
  • 1 db UC18YSL3 gyorstöltő
BSL36A18X MULTI VOLT Li-ion akkumulátor, 36V, 2.5 Ah = 18V, 5.0Ah
  • A MULTI VOLT akkumulátor kétszer akkora teljesítményre képes úgy, hogy sem a mérete, sem a tömege nem változott a 18 V-os 4.0, 5.0, 6.0 Ah akkumulátorhoz képest és az új 1 kW teljesítményosztályú MULTI VOLT gépeken kívül használható az összes eddig forgalomban lévő 18 V-os csúszótalpas HiKoki géphez is.
  • A MULTI VOLT akkut úgy tervezték, hogy teljesen kompatibilis legyen a 18 V-os csúszótalpas akkukkal és automatikusan változtassa a feszültségét a két érték között, 36V 2.5Ah vagy 18V 5.0Ah (BSL36A18X) a használni kívánt gépnek megfelelően.
  • Akkutöltöttség-kijelző.
  • Feszültség és teljesítmény: 36V 2.5Ah / 18V 5.0Ah
  • Akkumulátor típusa: Li-ion
  • Méret: 118 x 80 x 71 mm
  • Tömeg: 0,74 kg
  • Kompatibilis gépek: minden 18V-os csúszótalpas géppel és a MULTI VOLT 36V-os gépekkel
  • Kompatibilis töltők: minden csúszótalpas akkumulátorhoz készült töltővel kompatibilis
UC18YSL3 gyorstöltő
  • Iparági első: kompatibilis a generátorokkal alacsony hőfokú töltés (-10 °C-tól).
  • Jól látható, nagyméretű töltöttség kijelző lámpa és színes LED.
  • USB csatlakozó (5 V, 2 A).
  • Töltési idő:
    • 18 V 1.5 Ah: 15 perc
    • 18 V 2.0 Ah: 20 perc
    • 18 V 2.5 Ah: 25 perc
    • 18 V 4.0 Ah: 26 perc
    • 18 V 5.0 Ah: 32 perc
    • 18 V 6.0 Ah: 38 perc