36 V, 155 Nm, 0-550/0-2200 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
DS36DC-WRZ
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Kategóriájában a legerősebb: folyamatos használatra tervezve.
  • Könnyedén készíthet Ø36 mm furatot. 10%-kal gyorsabb, mint a hagyományos modellek (a DS36DA modellt 100%-nak véve).
  • Kompakt gépfej.
  • Rövidebb oldalfogantyú, így könnyebben kezelhető.
  • Az oldalfogantyú 11 különböző pozícióban állítható.
  • Robusztus alumínium ház biztosítja a még jobb szilárdságot.
  • Állandó sebességszabályozás.
  • Karbid betétes fémtokmány a legjobb rögzítés érdekében.
  • Ergonomikus, puha markolat.
Géppel szállított tartozékok:
  • 2 x 2.5 Ah MULTI VOLT Li-ion akkumulátor (BSL36A18)
  • akkutöltő
  • oldalfogantyú
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 2200 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 - 550 ford./perc
Max. nyomaték (kemény): 155 Nm
Max. nyomaték (lágy): 100 Nm
Befogás: 1.5 - 13 mm gyorstokmány
Max. furat, lágyacél: 20 mm
Max. furat, puha fa: 118 mm
Max. csavarméret, facsavar: 16 x 100 mm
Max. csavarméret, gépcsavar: 6 mm
Teljes hossz: 190 mm
Tömeg BSL36A18 akkuval: 2.8 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.