HiKoki D36DYA-W4Z MULTI VOLT akkus sarokfúró-csavarozó (akku és töltő nélkül)
36 V, 0-400/0-1500 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
D36DYA-W4Z
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Nagy teljesítményű szénkefementes motornak köszönhetően akár 159 mm-es furat készíthető könnyedén.
  • Kompakt dizájn: mindössze 42 mm fejmagasság.
  • Robusztus alumínium forgórész ház.
  • Visszaható erő elleni védelem (RFC) és mechanikus kuplung: maximális biztonság.
  • Oldal- és elülső fogantyú: kényelmes, biztos fogás.
  • Tartós fémház védi az akkut.
  • Az állandó sebességszabályozás extra erőt biztosít.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 - 400 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 1500 ford./perc
Max. furatátmérő (fa - lyukfűrész): 159 mm
Max. furatátmérő (fa - Auger fúró): 50 mm
Max. furatátmérő (fa - öntolásos fúró): 118 mm
Max. furatátmérő (lágyacél): 13 mm
Kulcsos tokmány: 2 - 13 mm
Méretek: 646 x 173 x 95 mm
Gép tömege akku nélkül: 6 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.